Šance pro ducha

Šance pro ducha Originální název: Ghost of a Chance

Polaris - 2011
ISBN: 978-80-7332-175-8

Polaris (2011) 978-80-7332-175-8 232

Carnackiho institut je tu proto, aby něco udělal s duchy – uložil je k věčnému odpočinku, vypakoval nebo jim bez milosti nakopal ty jejich ektoplasmatické zadky… Polní agenti institutu jsou ti nejlepší z nejlepších. J. C. Chance: bystrý, odvážný, šarmantní a skoro nesnesitelně arogantní. Melody Chambersová: mimořádně talentovaná technočarodějka a technocvok udržující v chodu všechno to antinadpřirozené zařízení, které ke své práci potřebují a Štístko Jack Palmer: telepat s vážnými sklony k depresím, poslední člověk na světě, skrze jehož hlavu by někdo chtěl putovat. Jejich aktuální úkol: prošetřit masové strašení ve stanici londýnského metra Oxford Circus. To samo o sobě by bylo dost obtížné – a nebezpečné – i kdyby se do toho nezamíchali dva agenti z neblaze proslulého Projektu Crowley,jejichž úkol je mnohem jednodušší: bez ohledu na následky zlikvidovat Chanceho, Chambersovou a Palmera... (Založil/a: Santa666)

Chris_Mike
  1. 11. 2012, 21:19
Byl by z toho krásný Béčkový akčňák a jako kniha také obstojí. Kniha se mi líbila, a ačkoli v dnešní době čtu lepší knihy, tahle kniha mě přivedla nejen k tomuto žánru, ale ke čtení jako takovému. Navíc je to opravdu čtivé a svižné. Dávám 4*(80%)ale beru to spíše jako 70%.