Láska nebeská z Notting Hill

Láska nebeská z Notting Hill

Scarlett miluje filmy... Ale miluje stejně i svého citlivého snoubence Davida? Jejich svatba je na spadnutí a Scarlett už by si měla být jistá tím, co chce; pro začátek by se měla přinejmenším vzdát svých snů, ve kterých se objevují nejznámější hollywoodské hvězdy, jako třeba Johnny Depp... Když Scarlett dostane šanci měsíc hlídat známým dům v Notting Hill, což je dějiště jejího oblíbeného filmu, neváhá ani vteřinu. Ale žít život, jako by to byl film, je zrádnější, než si myslela hlavně proto, že její soused Sean ji šíleně vytáčí. Mimo jiné i tím, že je fešák. Scarlett brzy zjistí, že je hlavní hrdinkou své vlastní romantické komedie, jen není jasné, kdo bude nakonec hlavním hrdinou. Jiskřivá prvotina Ali McNamarové je romantická i zábavná a určitě ji ocení všichni milovníci romantických komedií, jako jsou například Pretty Woman, Čtyři svatby a jeden pohřeb, Deník Bridget Jonesové a samozřejmě Notting Hill. (Založil/a: Ewca)

teite
  14. 3. 2015, 15:30
Zpočátku se mi kniha líbila, působila svěže, zhruba od poloviny už se mi zdála dost nudná. Navíc mi začala hlavní hrdinka lézt pořádně na nervy a došlo mi, jak je ta zápletka, tj. zažívat v životě to, co ve filmu, vlastně přitažená za vlasy. Kdo se neorientuje v romantických filmech, a to poměrně detailně, ať se knihu ani nepokouší číst.
Knihovnice25
  5. 9. 2013, 11:43
Tuhle knížku jsem si vyhlédla v knihkupectví a nezklamala mě :)Je to příjemné počtení na chladnější večery u krbu.
lu-ca
  6. 2. 2015, 16:08
Kniha se dobře čte, bezva oddychovnka napsána s vtipem. Ovšem kdo se moc neorientuje v romantických filmech, možná občas nebude vědět, o čem je řeč :)