Netrap se zbytečně – měj vše rád

Originální název: Leide nicht – liebe

ANAG - 2011
ISBN: 978-80-7263-641-9

ANAG (2011) 978-80-7263-641-9 184

„Uč se mít rád lásku – a narazíš na zlatou žílu!“ Všechno ve vesmíru se zakládá na vibraci a rezonanci. Kdo se trápí, má nízkou vibrační hladinu a přitahuje tomu odpovídající podmínky do svého života. Kdo má rád, vibruje na nejvyšší možné vibrační hladině a stává se magnetem pro harmonii, štěstí a úspěch. Tato kniha ukazuje, jak lze navzdory všedním potížím dospět k vibracím AGAPÉ, všeobjímající lásce, kdy objekt lásky je naprosto druhořadý. To znamená: Nemáme rádi, protože chceme milovat konkrétní lidi, věci nebo situace; máme rádi, protože vnímáme, jak nám to prospívá. (Založil/a: trpaslyk)

Luci-ye
  6. 9. 2015, 10:03
Další z knížek propagující lásku jako gró života. Našla jsem v ní pro mě nové myšlenky a především praktické nácviky toho, jak mít rád. Například když cítím odpor, mám se za to mít ráda. Vše obklopit láskou. :-) A obzvlášť užitečná pro mě byla kapitolka Krize po "líbánkách", dále zajímavá o zvonění v uších...A příklady z osobního života autora. Doporučuji ;-)