Kreativní učení

Originální název: Kreativ Lernen

ANAG - 2010
ISBN: 978-80-7263-622-8

ANAG (2010) 978-80-7263-622-8 88

Mít zdravé děti, které se správně vyvíjejí, není žádná náhoda, ale práce. Nejlepší vedení je takové, když jsme sami příkladem. Proto: Pomozte svým dětem si vytvořit hodnoty, které jim nikdo a nic nevezme. Tato kniha nám umožní pochopit, proč máme problémy s učením. „Kreativní učení“ je nové a jedinečné v tom, jak dokáže stres z učení přeměnit v učební potenciál. Nabízí energetická cvičení, která jsou odvozena z kineziologie a tradiční čínské medicíny, jimiž se aktivují meridiány známé z akupunktury. Kniha je určena také rodičům, aby dětem pomáhali hledat nové cesty, jak se učit bez stresu. „Kreativní učení“ není kniha, která nás utvrdí v našem stresu, jenž při učení máme, ale ukáže nám, že stres při učení je přirozený a že „učení bez stresu“ nikdy neexistovalo. Budeme-li se stresovat tím, že máme stres, nikdy se nic nenaučíme. (Založil/a: trpaslyk)