Nejseš nějaká namyšlená?

Nejseš nějaká namyšlená? Originální název: Les Nombrils 1: Pour qui tu te prends?
Poprvé vydáno celosvětově: 2006

CooBoo - 2009
ISBN: 978-80-00-02478-3

CooBoo (2009) 978-80-00-02478-3 48

Jeden z nejprodávanějších francouzských komiksů posledních let a překvapení evropského trhu s komiksy vůbec líčí s nadsázkou příhody tří kamarádek. Jedna z nich je bezmála jako princezna z pohádky s dobrým srdcem a nezištnou, nezáludnou povahou, zatímco druhé dvě se chovají někdy jako ty nejpodlejší čarodějnice. Komiks je nakreslen se značnou dávkou ironie a výtečně přeložen jazykem současných náctiletých. (Založil/a: Barborelka)

NinadeL
  19. 2. 2016, 13:20
Sérii Pupíky jsem hodně dlouho odolávala, ale nakonec jsem musela uznat, že příhody Karin, Vicky a Jenny jsou naprosto skvělé. Vtipné, moudré a roky na střední díky nim získávají konečně svůj smysl a odpovědi na četné otázky. Není to povrchní cartoonová zábava, jak by se mohlo zdát. První díl je ještě koncipovaný jako série celostránkových anekdot, ale co všechno se díky nim dá zažít, tak je až neuvěřitelné. Takže, holčičky a kluci, pokud máte ve svém životě nějakého Dana, nedejte na kámošky. Ony mají svého John Johna ;)