V měsíčním svitu

V měsíčním svitu
Originální název: By The Light Of The Moon

BB art - 2011

BB art (2011)

Toho dne, kdy v motelu pouštního městečka aplikoval šílený doktor Frankenstein svou věc do žil protagonistů dalšího z Koontzových románů, se jejich životy od základů změnily. Nejprve plíživě a bez zjevných příznaků, s přibývajícími hodinami s čím dál hmatatelnějšími projevy této proměny. Malíř Dylan s autistickým bratrem Shepherdem a Jilly Jacksonová, která nesnila o ničem jiném než o úspěšné kariéře sólového komika, nedobrovolně směřují do nejisté budoucnosti, pronásledovaní účinky neznámé látky, nadupanými suburbany se stejně nadupanými řidiči a v neposlední řadě i vlastní minulostí. Shepovo odtržení od reality je nicotné v porovnání s tím, v jak podivnou skutečnost se vše kolem nich proměňuje. (Založil/a: malc8k)

LadyCat
  25. 7. 2012, 3:26
Příběh, jež mne po lehce neutrálním nástupu, vtáhl opět do samotného děje. Napínavý i vřelý, hrubý i něžný. Příběh, z něhož se jen těžko nakonec odchází, a i po přečtení celé knihy mne nutí přemýšlet nad postavami i dějem. Jednoznačně skvělá odpočinková i chytlavá četba.
Arrowka
  14. 7. 2012, 20:15
Pro mě naprosto nezajímavý a nezáživný román, který mě hodně zklamal. Dean Koontz je zárukou kvality, ale tohle snad ani nebylo od něj. S postavami jsem se nesžila a bylo mi jedno, co se s nimi stane. Konec trapný.