Stanice odložených lásek

Stanice odložených lásek

Moba - 2011
ISBN: 978-80-243-4239-9

Moba (2011) 978-80-243-4239-9 296

Stanice odložených lásek vypráví o osudech dvou kamarádek Laděny a Kamily na pozadí událostí sedmdesátých a osmdesátých let minulého století. Lásky šťastné i nešťastné, manželství vydařená i nevydařená, průšvihy, trapasy i humorné historky. Je to příběh o tom, jak ustát životní kotrmelce, nezbláznit se a jít dál. (Založil/a: Barborelka)

trbuch
  18. 9. 2015, 14:27
90%. V osmdesátých letech jsem vyrůstal, takže jsou mi známa a vím jaké bylo tehdy všeobecné povědomí, které autorka v této knize popisuje. Nenáročný příběh o milostných trampotách, rodinných vztazích, o snech a realitě, mě bavil od začátku až do konce.
yvona
  18. 5. 2016, 19:13
Knížka se mil líbila, souhlasím s 90% a s přesným popisem života v 70. letech 20. st. Reakce IOIOIO mě překvapila. Na knihu volně navazuje Dokud se budeš smát.
IOIOIO
  12. 12. 2015, 12:44
Knihu jsem sice přečetla (pořád se tam něco dělo), ale způsob, jakým byla napsána, se mi hrubě nelíbí. Prakticky formou dialogů, tak si práci spisovatele opravdu nepředstavuji!