Na konci mlčení

Poprvé vydáno celosvětově: 2003

Fontána - 2007
ISBN: 978-80-7336-344-4

Fontána (2007) 978-80-7336-344-4 415

Stanbury –zapadlá vesnička na západě hrabství Yorkshire. Romantická krajina, vlast sester Brontëových a zároveň místo, kde tři velmi úrce spojené manželské páry tráví již několikátý rok společné prázdniny. Jednoho dne však romantika končí: dochází ke zlomu, k tragédii, končí i dlouhé roky tajemného mlčení. Hrdinové se zamýšlejí nad minulostí a jsou nuceni ji srovnat s naléhající skutečností… (Založil/a: Barborelka)

Nifrea
  2. 10. 2016, 20:17
Mé první setkání s autorkou a musím říct, že mě kniha nezklamala:). Napínavý příběh až do konce, krásně vykreslená krajina anglického venkova, zajímavě vykreslené charaktery postav... Těším se rozhodně na další knihu.
olla
  30. 4. 2014, 22:29
Tohle je úžasná kniha, po Zapomenutém dítěti nejlepší, kterou autorka napsala. Typická uzavřená společnost (zde německá, ovšem v Anglii) a několikanásobná brutální vražda. Prostě jednička! a za pět hvězdiček
Juditha
  27. 1. 2016, 11:27
Krásná knížka, hrozně krásně se četla, příběh s kriminální zápletkou. Připomínala mi knihy od mé oblíbené autorky Tani French, takové pomalé vyprávění, úžasně napsané, které Vás nechce od sebe pustit. Prostě pěkný příběh. Teď si od autorky budu číst Krásnou Helenu, kterou mám z knihovny a pak se vrhnu na Zapomenuté dítě.
mispulka s.
  24. 2. 2014, 14:31
Kniha byla velmi zajímavá . Do poslední chvíle jsem jen tušila kdo to mohl udělat a přiznám se ze jsem to neuhodla. Od této autorky je to moje první kniha a určitě ne poslední.
Draculka
  13. 3. 2015, 19:59
Tato kniha mě nadchla hned od první kapitoly, nemohla jsem se od ní odtrhnout a přečetla ji za dva dny. Tak jako Zapomenuté dítě od této autorky, nemohu knihu ohodnotit jinak, než pěti hvězdičkami. :)