Podvod

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Fontána - 2010
ISBN: 978-80-7336-560-8

Fontána (2010) 978-80-7336-560-8 351

Petr Simon, vážený a úspěšný obchodník, starostlivý a milovaný manžel a otec, beze stopy zmizí na své cestě do Provence. Když se jeho žena Laura ze zoufalství pokusí sama po něm pátrat na místě, nejen že narazí na podivné informace, které si protiřečí, ale nakonec je nucena zjistit, že její muž byl někdo jiný, než za koho ho měla. A také je jí jasné, že pravda je spojena se smrtelným nebezpečím. (Založil/a: Barborelka)

marta-b
  10. 6. 2013, 22:58
Další úžasná knížka od Charlotte Link, tentokrát i dokonale napínavá, a to do poslední stránky. Vážně mě čtení bavilo a líbilo se mi, jak se proplétaly příběhy všech postav, které spolu zdánlivě nejdřív neměly nic společného. Trochu mi to celkově připomíná "Prádzné místo" od JKR, ale je to o dost čtivější. Rozhodně dávám 5/5.
Juditha
  22. 6. 2016, 15:27
Pěkná kniha, při které jsem se docela bála divných zvuků v bytě. Divné zvuky se nesmí podceňovat. Napínavá detektivka, která má příběh a nelibuje si jen v sadistických popisech týrání obětí. Zároveň je to varování před psychopaty, se kterými se můžeme setkat. Už se těším na další knihu autorky.
Lucy1994
  2. 4. 2015, 19:05
Má druhá přečtená kniha od této autorky a opět mi bylo líto i vraha, což mě trochu děsí. I když v knize "V údolí lišek" to bylo rochu jiné a hodně citově silnější. Tento vrah v této knize dokázal být i chladný, bez emocí, jako by zabíjel každý den. Ale i přesto tam byly chvilky emocí, přání, zoufalství. No, každopádně si dám teď od takovýchto knížek na chvíli oddych. Psychologické knihy jsou namáhavější, než by člověk vůbec čekal.