Pouštní růže

Pouštní růže Originální název: Silk and secrets

Ikar - 2003
ISBN: 80-249-0230-3

Ikar (2003) 80-249-0230-3 365

Divoká a nespoutaná Juliet Cameronová se v sedmnácti letech provdala za distingovaného viktoriánského gentlemana Rosse Carlisle. Ničivá síla jejich lásky ji však zaskočila natolik, že od manžela krátce po svatbě utekla. Lord Ross po ní dlouho bezvýsledně pátral… Nyní, po dvanácti letech, se znovu setkávají v perské poušti a ohromeně zjišťují, že vzájemné něžné city, které se snažili potlačit, ani trochu nevyprchaly. Před nimi však stojí dlouhá a nebezpečná výprava na záchranu Julietina bratra…
Spíš než milostná romance je to pěkně dobrodružný příběh. M.J.P. nás opět zavádí do exotických míst a kultur naší země. Je vidět, že si dost mákla na přípravě, aby byl příběh co nejvěrohodnější. I když nemusím ty příběhy, jak se dvanáct let neviděli, a pak zjistí, že bez sebe nemohou být, tahle knížka je z těch lepších a přečtení doporučím.

Série Hedvábná trilogie
1. TAJEMNÝ CIZINEC, 2. POUŠTNÍ RŮŽE (Založil/a: Barborelka)