Batman: Temné vítězství 2

Batman: Temné vítězství 2
Originální název: Batman: Dark Victory

BB art - 2011

BB art (2011)

Nikdo z vás není v bezpečí. Děj příběhu, v němž Batman musí zastavit nepolapitelného vraha policistů známého jako „Šibeniční vrah", je zasazen do počátků éry Temného rytíře. Batman musí Šibeničního vraha dostat dřív, než opět udeří. Jediným vodítkem k odhalení totožnosti Šibeničního vraha je dětská hra přišpendlená na tělo každé oběti. Hlavními podezřelými jsou esa zločineckého podsvětí - Two-Face, Joker, Riddler, Catwoman. Věřit už nelze ani policejnímu sboru, nyní v čele s čerstvě jmenovaným komisařem Gordonem. Aby Batman vyřešil tento zločin, musí pátrat na těch nejnečekanějších místech. Jeho život navždy změní osiřelý chlapec. Vejdou ve známost jako Batman a Robin, a tohle je jejich příběh. (Založil/a: Santa666)

antoniana
  16. 12. 2014, 9:39
Hon na vraha a padouchy pokračuje, mrtvol přibývá a nikdo nikomu nevěři. Překvapilo mě odhalení vraha, ale největší překvapení byla Selina na hřbitově. Příběh byl podle mě obstojný, nebyly zde žádné velké dějové odbočky, navíc člověk se seznámil s většinou batmanovských padouchů - Tučňák, Scarecrow, Joker, Poison Ivy, navíc viděl zrod Two-Face.
Co se týče kresby a barvy tak mám trochu rozporuplné pocity. Obrázky jsou vyjádřené v poměrně velkých barevných plochách s kontrastní černou linkou. Barevná škála je tlumená, což podtrhuje pochmurnost příběhu, jako celek to ale u mně nefungovalo. Viděla jsem zrod Robina a pořád nechápu co proti němu všichni mají, Dick Grayson byl roztomilej.
eddiedean
  30. 8. 2012, 16:31
No tak musim říct, že celá tahle čtyřdílná serie podle mě moc povedená neni. Zatímco DH 1 a 2 májí ještě docela promyšlený scénář se zajmavým twistem nakonci (ikdyž ne moc logickým) tak TV má pro mě absolutně chaotický děj bez nápadu a bez nějaké stěžejní dějové linky. Jednotlivé obrazy mi k sobě vůbec nepasují a ve výsledku je z toho jedna velká slátanina potácející se odnikudnikam...kresba také spíše průměr a navíc nemam rád Robina!