Pomstěný milenec

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Baronet - 2011
ISBN: 978-80-7384-442-4

Baronet (2011) 978-80-7384-442-4 723

Caldwell je už dlouho bitevním polem pro upíry a jejich úhlavní nepřátele - Vyhlazovací společnost. Je to také místo, kde si Rehvenge slušně vydělává jako drogový král a vlastní věhlasně známý klub pro boháče ZeroSum. Jeho drsná reputace je přesným důvodem, proč je požádán, aby zavraždil Wratha - Slepého krále a vůdce Bratrstva černé dýky. Rehvenge si vždy držel od Bratrstva odstup i přesto, že jeho sestra je vdaná za jednoho člena – Zsadista. A protože je sympath, odhalení tohoto tajemství může mít nedozírné následky. Jeho jediným světlem a nadějí je sympatická upírka Ehlena, která je nedotčená vší tou korupcí okolo. A také jediná osoba, která stojí mezi ním a věčnou záhubou. (Založil/a: Ajwy)

Magyana
  1. 9. 2015, 14:35
Od Rehvengova dílu jsem nic moc neočekávala, takže jsem nebyla zklamaná. Nebyla to špatná kniha, ale rozhodně ani jedna z těch nejlepších. I když uznávám, že na některé scény nezapomenu - na pavouky a škorpióny například...
Keatin
  9. 1. 2016, 20:08
Byla jsem zklamaná, že další díl je věnován Reverendovi. Nicméně, po přečtení jsem nadšená. Po prvním a šestém dílu je tenhle třetí nej. Líbí se mi, že je na scéně konečně záporák, jak se patří.
Moreanne
  5. 1. 2013, 12:32
Musím se přiznat, že jsem od začátku Rehva brala jen jako vedlejší postavu a knihu s ním jsem chápala jako nutné zlo - jakési umělé natažení série. Ale nakonec mě příjemně překvapil. Stejně tak linie Wratha a Beth. Nakonec je to pro mě asi třetí nejlepší kniha série, po Zsadistovi a Vishousovi.
LadysR2
  10. 2. 2013, 20:52
Dal jsem x dílů po sobě a to už neudělám. Mám přeupírováno. Ale čte se to fakt parádně, ta série je pecka, jen si prostě dám voraz
Nnelly
  23. 2. 2012, 20:49
Musím říct, že jako snad všechny, mě nejvíc zaujala třetí kniha se Zsadistem, po ní pro mě následuje určitě Vishous, který mi přišel jako zajímavá postava i mezi vedlejšíma a samozřejmě král Wrath, bez něhož by nic nebylo a úvod o něm a o Beth byl takový, jaký by měl být u první knihy... proto se mi líbilo, že tady se Wrath vrací do popředí a Rehv zaujal - překvapivě velice pozitivně a musím říct, že mě bavil mnohem víc, než bych očekávala... a v mnohém pro mě předčil díly s Phurym nebo Butchem
Dixiee
  21. 2. 2013, 16:23
No tak nevím, tenhle díl mi přišel dost odlišný. Takový přechodový díl. Ve světě se udála spousta věcí a Rehvovo příběh ve stínu těchto událostí trošku utíká do pozadí. Ani mě to už nebavilo tak jako předchozí díly. Možná je to tím, že jsem to četla všechno relativně rychle za sebou, ale myslím, že tenhle díl je jeden z těch slabších. Aspoň pro mě.
Aria85
  8. 9. 2011, 13:18
Rehv - na tuto postavu jsem absolutně nebyla zvědavá a dokonce jsem si říkala, proč o něm proboha píše zvláštní knížku, ale skutečnost je taková, že se mi líbila. Bavila mě. Nepatří pro mě mezi nejlepší ze série, ale určitě není ani nejhorší. Dávám 8/10 :)
Ajwy
  1. 7. 2011, 14:31
U nás vyjde 31.8.2011, Obal knihy bude jiný, tento je z originálu.