Páni Mají Radši Sukuby

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Levné knihy KMa - 2011
ISBN: 978-80-7309-877-3

Levné knihy KMa (2011) 978-80-7309-877-3 317

Kdo by tušil, že anděl může dostat dívku do tolika pekelných potíží? Jackie Brightonová, mladá a seriozní archeoložka, se toho rána probudila v kontejneru a celý následující den je ještě podivnější. Její důvěrně známé poprsí velikosti B se nějak zdvojnásobilo na velikost D, sexuální apetit se stal neukojitelným a patrně měla svůj první sex na jednu noc... s padlým andělem. Vše, co si pamatuje, jsou zvláštně hypnotické oči krásného Noema... a pak temného cizince, jehož kousnutí ji přeměnilo v nesmrtelnou vzrušující svůdnici. (Založil/a: Ajwy)

Jill Myles Jill Myles

Astonius
  17. 3. 2014, 9:35
Sice jde o brak, ale proč si občas něco takového nepřečíst? Navíc když to není zas tak hloupé - bavila mě hlavně první polovina knihy, kde se hlavní hrdinka seznamovala s novým způsobem života. Vymyšlená hlavní zápletka mne už tak nezaujala, pro mě by stačilo rozvinout další "obyčejný" život Jackie - peripetie ohledně svatozáře a způsob, jakým vše skončilo, mi připadaly nedotažené, nepromyšlené a naivní.
Lenitschka
  29. 5. 2012, 16:52
Knížku jsem koupila za pár drobných v levných knížkách a moc šancí jí nedávala. O to více překvapila. Výborně se čte (přelouskala jsem ji za den), je i vtipná... Prostědobrá oddychovka ;-)
trynitrix
  13. 6. 2012, 12:06
Kniha mě pobavila, pěkná, zábavná, hlavně čtivá přesně oddychovka tonto díl doporučuji a jdu se rovnou vrhnout na druhý díl.
PS: oblíbila jsem si Zana :-D
Barborelka
  22. 5. 2012, 11:13
Tak jsem se po dlouhé době u čtení smála jako tydýt. Knížka se m moc líbila, na začátku trošku kostbaté ale poté se to rozjelo. Zaneho bych brala všema deseti i dvaceti.Doufám, že druhý díl bude stejně dobrý. Snad autorka začne psát co nejdříve. Můžu jen doporučit ;-)
Ashara
  22. 9. 2013, 21:08
Knížka mi padla do nálady, z počátku mě trošku rozčilovala naivita hlavní hrdinky, ale po pár kapitolách se to změnilo, příběh se četl takzvaně sám. Kniha je vtipná a pořád se v ní něco děje. A jsem zvědavá, jak se nakonec Jackie rozhodne - Noah nebo Zane? (Mě osobně učaroval Zane :-D) Doporučuji jako oddechovku, žádné náročné čtení to není :-)
majda x
  7. 6. 2013, 21:39
Strašně bych si jí chtěla přečíst a nechce se mi kupovat...nevíte, kde bych jí našla i online??? Díky