Kouzla víl

Originální název: Fairy Spells

PRAGMA - 1997
ISBN: 80-7205-239-X

PRAGMA (1997) 80-7205-239-X 70

Věříte v nadpřirozené bytosti? Claire Nahmad v ně nejen věří, ale také ví, jak s nimi komunikovat a vnímá je jako laskavé duchovní bytosti, které nás mohou dovézt zpět k poznání našeho vnitřního já a mohou nám také pomoci obnovit naši jednotu se světem přírody. Tato doslova okouzlující kniha nám může pomoci znovu probudit naše dětské já a znovu získat schopnost údivu a úžasu, kterou jako dospělí ztrácíme. Pouze pak se můžeme přiblížit magické říši těchto bytostí. Claire Nahmad popisuje nejvhodnější dny a doby, kdy bychom měli hledat nadpřirozené bytosti, dále se zmiňuje o období zkoušení, kterým musíme projít, o místech, kde se tyto bytosti nejpravděpodobněji vyskytují a o nejlepším způsobu, jak si získat důvěru těchto elementálních bytostí. V pravém rozpoložení mysli a s pomocí naladěných smyslů můžeme mít jednou z jejich magie prospěch, můžeme se učit jejich tradici bylinářství a využít své dovednosti k obnově světa. (Založil/a: Katniss Lavender)