Něco za něco

Něco za něco Originální název: Do you want to know a secret?

Euromedia Group - 2001
ISBN: 80-7202-750-6

Euromedia Group (2001) 80-7202-750-6 223

Bill Kendall, úspěšný moderátor večerních zpráv americké televizní stanice KEY, je nalezen mrtev. V dopise na rozloučenou se zmiňuje o tajemství, s nímž nemůže dál žít. Co mohlo tak vitálního, úspěšného a oblíbeného člověka přimět k sebevraždě? V den Kendallovy smrti je v bulvárním plátku zahájena kampaň proti jeho mladé kolegyni Elize Blakeové. Proč právě teď? V době, kdy Eliza zaznamenává samé pracovní úspěchy. Že by vadila třeba Petu Carlsonovi - Billovu nástupci? I Kendallův psychiatr Leo Karas ji před ním varuje. Zanedlouho se doktor Karas stává obětí loupežného přepadení. Kendallova sekretářka Jean končí pod vlakem poté, co pronikla do Billových heslem chráněných souborů. Ještě stačí naznačit Elize jejich obsah - morálka Carlsona, poměr Billa s Joy Wingardovou, manželkou prezidentského kandidáta, soudce Quinn a Wingardova volební kampaň. Vzápětí se někdo pokusí otrávit Elizu. Posléze i ona odhalí Billovo heslo - další střípky zapadají do mozaiky: Billova smrtelná nemoc, zpronevěra a korupce soudce Quinna. Ale to už stojí Eliza tváří v tvář vrahovi... A tajemství Billa Kendalla? Dostanou se na veřejnost? Ve světě mocných přece platí: Něco za něco. (oficiální text distributora) (Založil/a: Muficek01)

Mary Jane Clark Mary Jane Clark

bobos
  24. 7. 2011, 13:11
Tato knížka mě velmi zaujala, chytla mě hned na začátku a nepustila až do konce:-) Našla jsem v ní vše - intriky, napětí, lásku a velmi zajímavý a nepředvídatelný konec.
Za sebe mohu jen doporučit.
Muficek01
  4. 7. 2011, 16:36
Strašně dlouho se řešili poměry mezi všemi. A až tak od půlky knihy se začalo něco opravdu dít. Závěr sice nečekaný, ale jinak průběh děje strašně zdlouhavý...