Co má pes na jazyku

Knižní klub - 2016
ISBN: 978-80-242-5235-3

Knižní klub (2016) 978-80-242-5235-3 304
Knižní klub (2007) 978-80-242-1883-0 304

Majitelé psů říkávají: "Ten můj hafan na mě kouká, jen promluvit!" A on mluví! Tomu věřte. Potvrdí vám to tato knížka, v níž autor mnoha populárně naučných publikací o psech vysvětluje, že psí mluva existuje, jen je třeba ji přeložit. Stačí sledovat psí oči, zvuky, pohyb jazyka, ocasu, uší a celého těla a brzy "psovštině" porozumíte tak, jako pes rozumí vám. Psycholog Stanley Coren zkoumá hranice vyjadřovacích schopností psa a na základě výzkumů dětské řeči mapuje jednoduchý systém znaků, který zajišťuje oboustrannou komunikaci mezi psem a člověkem. Poskytuje majitelům klíč nejen ke správné interpretaci sdělení, ale také citového rozpoložení zvířete. (Založil/a: ell.rose)

Stanley Coren Stanley Coren
*??.??.1942

Irsibil
  10. 12. 2013, 0:37
Tuhle knihu doporučuji přečíst každému majiteli psa, který má zájem mu porozumět. Knihy "Co má pes na mysli" a "Co má pes na jazyku" mi pomohly pochopit spoustu věcí, které nám vylepšily vzájemné soužití :-)