Deník zlého psa

Originální název: Bad dog’s diary

Fortuna Libri - 2008
ISBN: 978-80-7321-441-8

Fortuna Libri (2008) 978-80-7321-441-8 222

Patříme k největším milovníkům psů na světě. Milujeme své miláčky, chlubíme se jimi, děláme jim pomyšlení. Ale co oni? Jak vidí své pány a další příslušníky lidského plemene? Možná podobně jako kříženec Blake, který ve svém deníku glosuje soužití s lidmi s nadsázkou a humorem, za které by se nemusela stydět ani Bridget Jonesová. (Založil/a: ell.rose)

slecna
  26. 12. 2015, 18:57
Moc po této knize toužím. Mohl by mi ji někdo nabídnout k prodeji? Předem děkuju. slecnalaska@seznam.cz
Eloush98
  18. 4. 2013, 7:21
Nevím, jestli k faktu, že se tato kniha řadí k mým nejoblíbenějším, přispělo i to, že je o psech, ale každopádně nemohu opomenout vtip, který se celou knihou nesl. Kniha o soužití neposlušného psa s jeho páníčkem, kteří mají tak podobné vlastnosti, až je to iritující, zkrátka nejde, aby nebyla vtipná. A já jsem se smála po celou dobu jejího čtení. Kniha sice není nijak dlouhá, ale dalo mi čas, než jsem ji přelouskala, což je pro mě plus, protože mi alespoň o to déle vydržela!