Vrahova modlitba

Vrahova modlitba Originální název: Assassin’s prayer

Jota - 2011
ISBN: 978-80-7217-895-7

Jota (2011) 978-80-7217-895-7 350

Lékařka Adélie se ve čtvrtém pokračování historické kriminální série stává ochránkyní mladé princezny. Píše se rok 1176 a král Jindřich II. posílá svou desetiletou dceru Johanu do Palerma, aby ji tam provdal za krále Viléma II. Sicilského. Válka a mor v Evropě činí z takové cesty velmi nebezpečný podnik. Král proto vybral své dceři za společnici ženu, které důvěřuje ze všech nejvíc: svou „vykladačku smrti“ Adélii Aguilarovou. (Založil/a: al-ma)

Ariana Franklin Ariana Franklin
*25.08.1933 - †27.01.2011

pegerren
  16. 10. 2011, 21:14
Výboré. Opět nezklamala. Až do konce mi opravdu nedošlo, pod kým se Scary skrývá. Jen škoda že už je to poslední kniha
o Adelii.
Josephine
  29. 5. 2016, 10:44
Čtvrtý dál série mě nezklamal, i když je škoda, že konec je hodně otevřený. Na druhou stranu to ale ponechává místo pro vlastní fantazii. Adélie je v tomto díle naivnější než v předchozích a stopa, či informace ji musí víc než "praštit do nosu", aby ji vzala na vědomí. Bez svého týmu by byla ztracená.