Ideální dárce

Originální název: Perfect match

BB art - 2009
ISBN: 978-80-7381-505-9

BB art (2009) 978-80-7381-505-9 294

Příbeh manželů Eastmanových, jejichž syn trpí těžkou chorobou. Jedinou šancí je pořídit mu sourozence, který poskytne kostní dřeň k trnsplantaci. Ale ne vše je tak lehké, jak se zdá. A odhalené tajemství je tomu důkazem. (Založil/a: paajuskaa)

Jane Moore Jane Moore
*17.04.1962

Knihomolka
  25. 5. 2014, 8:19
Po knížce Klub druhých manželek jsem čekala stejnou oddychovku. Chyba - velmi citlivé téma vážně nemocného dítěte, kdy jediný způsob jak mu pomoci může navždy zničit manželství. Moc pěkné. Hlavní hrdinové dělají chyby, přesto jim fandíte a přejete si pro ně šťastný konec.
1307_A_0507
  16. 3. 2013, 20:35
člověk by neřekl, co všechno odstartuje taková malá rychlovka se zcela neznámým chlápkem, že? Opravdu zajímavý děj a konec bez klasického happy endu je taky fajn
Veroniika
  25. 9. 2012, 15:42
Kniha má velice zajímavý děj a je hodně čtivá. Celou knihu jsem přečetla jedním dechem a těšila se na šťastný konec, ovšem konec knihy mě trošku zklamal. Čekala jsem trošku víc. I přesto si ale kniha zaslouží alespoň 4 hvězdičky.