Astrologie vztahů XXI. století

Astrologie vztahů XXI. století Originální název: The Astrology of Sex and the Sexes

Alpress - 2006
ISBN: 80-7362-183-5

Alpress (2006) 80-7362-183-5 488

Může být přitažlivější kombinace témat než astrologie a sex? Astrologie prozrazuje tajemství a odhaluje neznámé lidské nitro. Sex je intimní a záhadný, vzrušuje již při pouhém pomyšlení na něj. Kapitoly v knize jsou členěny na oddíly o vztahu znamení a mysli, těla a duše, sexu a sexuality se stručnou charakteristikou kombinací příslušného znamení. Kniha odhaluje psychologii jednotlivých znamení, jejich fantazie, touhy a přání. (Založil/a: Katniss Lavender)

Stella Starsky Stella Starsky

Quinn Cox Quinn Cox

Katniss Lavender
  6. 7. 2011, 15:52
Toto je první kniha o znameních zvěrokruhu a astrologii vůbec, která mě perfektně vystihla. Sedí mi vše asi tak na 98% až se mi tomu nechce věřit...Dokonce jsem se díky této knize dozvěděla, proč přemýšlím tak jak přemýšlím a proč dělám jisté věci, kterým jsem až doposud nerozuměla... Každé znamení je popisováno zvlášť pro muže a pro ženy...Nevím, jak ostatním znamením, ale mě opravdu vše sedí!