Nové nápady laskavého čtenáře

Petrov - 2004
ISBN: 80-7227-204-7

Petrov (2004) 80-7227-204-7 122
Petrov (2000) 80-7227-066-4 122

Ironické koláže na motivy děl patnácti českých i světových spisovatelů a jednoho literárního časopisu volně navazují na předchozí knihu Nápady laskavého čtenáře.

vladislaus
  7. 6. 2013, 15:07
Napodobovat cizí autory může jen ten autor, který cítí, že je schopen jazykové ekvilibristiky a má mnoho načteno. Viewegh jazykem vládne, ale načteno má hodně především pornografické literatury. Výsledek je tím pádem otřesný.
Lucii9
  16. 7. 2013, 16:37
Autor je rozhodně sečtělý, ale nedokázal mě svou knihou nadchnout. Nepochopím ji už právě proto, že nemám načteno od autorů. Nápady, ale rozhodně mají.
JenViola
  23. 9. 2012, 16:13
Vzhledem k tomu, že komentář musí obsahovat minimálně 100 znaků a můj jednoslovný popis: " odpad" nestačí, rozšířím jej.
Vieweghovi ironické " koláže" na motivy děl patnácti českých i světových spisovatelů jsou nejenže trapné, ale vyložené urážející. Zprofanovaný autor z větší části naprostého braku. To je jediná iroine, kterou v tom vidím.