Pearl Harbor

Randall Wallace Randall Wallace
*28.07.1949

Alibero
  20. 6. 2012, 21:06
Velmi dobrá a čtivá kniha. Film jsem viděla dřív a nevím jestli byl kvalitnější než kniha. Mě osobně se romantický a smutný osud Dannyho, Rafa a Evelyn, přiostřený kulisou druhé světové války líbílo v obou zprácování.
Beornottobe
  3. 10. 2012, 15:25
Jelikož jsem viděla dřív film, tak mi to asi zkazilo trochu dojem z knížky, protože přeci jen ten film byl dost kvalitní. Každopádně četla se mi dobře a dozvěděla jsem se i další detaily, co se třeba do filmu nevešly :)
Dominnicka
  8. 6. 2013, 0:00
Vážně nevím, jak tuto knihu slovy popsat. Nejdřív jsem viděla film, který miluju a zatím se na mém žebříčku nejoblíbenějších filmů drží na prvním místě. A já jsem člověk, který miluje jak filmy, tak knihy, takže pokud vím o knižní předloze, okamžitě jdu do toho. A nelituju. Děj knihy naprosto famózní (jsem ráda že se Michael Bay držel téměř stoprocentně předlohy, takže film se nijak neliší)
kniha se četla neuvěřitelně rychle, bavila mě, a byla to vůbec první kniha, která ve mě vzbudila silné emoce, a to hlavně ke konci knihy, kde jsem jen stěží (ačkoliv jsem věděla jak to dopadne) zadržovala slzy. Pět hvězdiček, úchvatné dílo!
Jelikož byl mojí nejoblíbenější postavou nejspíš Danny, jeho smrt jsem nesla těžce a například u filmu neustále brečím, když umírá a to i přesto, že jsem ho viděla tak dvacetkrát. Krásný příběh lásky, se stínem druhé světové války. UŽASNÝ.