Velká kniha k Adobe Photoshop CS2

Velká kniha k Adobe Photoshop CS2

Computer Press

Computer Press

Velká kniha Adobe Photoshopu CS2 je překladem jedné z celosvětově nejúspěšnějších a nejoblíbenějších knih o Photoshopu od významného grafika, fotografa a předavatele svého mistrovství, Bena Willmora. Tato publikace z produkce nakladatelství Adobe Press má i u nás za sebou grafiky velmi úspěšně přijatá vydání už k předchozím verzím programu. A v čem tkví její úspěch a jedinečnost? Cílem autora je totiž mnohem víc, než jen poskytnout vám návody ve stylu „krok za krokem“ nebo vyčerpávající referenci. Chce čtenáře vést od slepého následování návodů k úrovni, kdy budou Photoshopu opravdu rozumět, a tak budou schopni hladce využít jeho schopností k realizaci svých vizí a nápadů. A toho Ben Willmore dosahuje prostým, nestrojeným jazykem bez zbytečného technického žargonu.

Kniha je plně lokalizována, ale ponechali jsme i anglické ekvivalenty příkazů a nabídek, aby ji mohli využít také majitelé nelokalizovaného Photoshopu. Nepředpokládá žádné předchozí znalosti tohoto grafického programu a věnuje se všem jeho funkcím, ovšem z hlediska jejich praktického použití.

Z obsahu:
- Slabikář nástrojů a palet
- Práce s výběry a s vrstvami
- Jak na rozlišení
- Text a pozadí
- Photoshop a web
- Animace
- Optimalizace

Na CD naleznete 4 bonusové kapitoly v rozsahu téměř 100 stran a obrázky používané v příkladech v jednotlivých lekcích knihy. (Založil/a: AnnaDolezalova)