Nařčená

Originální název: Indiscreet

Levné knihy KMa - 2010
ISBN: 978-80-7309-821-6

Levné knihy KMa (2010) 978-80-7309-821-6 272

Manželství z lásky může být výzva... Edward, markýz z Foye, by byl šťastným mužem, kdyby mohl pokračovat ve svém staromládeneckém životě. Smrt bratra mu však změnila život. Jako poslední z rodu Marracků se Edward musí oženit. A protože už mu jednou zlomila srdce nestálá mladá dívka, přísahá, že si najde starší manželku - dospělou a zkušenou ženu, ke které ho nebudou vázat žádné city. Zamilovat se můpe být nebezpečné...

Mladičká Sabine Godardové se dostalo nadstandardního vzdělání od strýce, profesora na univerzitě v Oxfordu. Studium pro mi představovalo spásu - kvůli nespravedlivému nařčení ze skandálu byla vyloučena z londýnské společnosti a zařekla se, že v životě nechce poznat mužský dotyk. Setkáním s Edwardem se všechno změnilo. Oba je zasáhla nečekaná náklonnost a smyslné pokušení. Minulost je náhle tak vzdálená... Dokud je okolnosti nepřinutí kvůli lásce riskovat své životy. (Založil/a: Barborelka)

Carolyn Jewel Carolyn Jewel