Z koho jsme vznikli?

Z koho jsme vznikli? Originální název: Ot kogo my proizošli?

Universum - 2006
ISBN: 80-903347-0-9

Universum (2006) 80-903347-0-9 415

Obálkový podnázev: neuvěřitelné výsledky vědecké himálajské expedice

Vše začalo jednoduchou otázkou: proč se díváme jeden druhému do očí? Mě jako oftalmologa tato otázka zaujala. Započali jsme výzkum... Pak jsme se dozvěděli, že každý tibetský chrám v Nepálu má na svých zdech jako vizitku zobrazení ohromných, neobyčejných očí. Podrobili jsme obraz těchto očí matematickému zpracování podle principu oftalmogeometrie a podařilo se nám určit vzhled jejich nositele, který byl zcela neobvyklý. Kdo je to? Přemýšlel jsem. V té době jsem nemohl předpokládat, že takto vzniklý portrét neobyčejného člověka, který budu držet v rukou v Indii, Nepálu a Tibetu, udělá na lámy a swámí takový ohromný dojem, že při pohledu na obrázek budou vykřikovat: „To je On!". Tehdy mě ani nenapadlo, že se tento obrázek stane klíčem k hypotetickému odhalení největšího tajemství Genofondu lidstva. Čím pomohl výše uvedený obrázek? Tím, že Zvláštní lidé viděli a vidí pod zemí lidi s neobvyklým vzhledem. A mezi nimi je takový, který je podobný člověku, zobrazeném na našem obrázku. Právě jeho uctivě nazývají „On". Kdo je to On? Nemohu přesně odpovědět, ale myslím si, že On je člověk Šambaly. Nyní nehledě na to, že jsem racionálním vědcem praktikem, jsem začal zcela věřit v existenci Genofondu lidstva. Dovedla mě k tomu logika a vědecká fakta. Kdo jsme? Jsme ještě nerozumné děti v porovnání s civilizací Lemuřanů, s nejvyšší civilizací na Zemi, která vytvořila Genofond lidstva. V sázce je příliš mnoho - být prarodičem lidstva v případě globální katastrofy nebo sebezničení existující civilizace na Zemi. (Založil/a: skjaninka)