Atentáty, které měly změnit svět

Atentáty, které měly změnit svět Originální název: Atentáty, které měly změnit svět

Baronet - 2007
ISBN: 978-80-7214-978-0

Baronet (2007) 978-80-7214-978-0 272

Obliba V. P. Borovičky, jednoho z největších a nejčtenějších českých autorů literatury faktu, vychází z jeho schopnosti zkoumat prameny a nacházet v nich podivuhodné, ostatním unikající, skutečnosti. Výběrová reedice jednoho z nejznámějších děl tohoto nepřekonatelného autora literatury faktu obsahuje 10 nejlepších již publikovaných příběhů a dva nové, nalezené v autorově pozůstalosti a redigované autorovým synem. Dvanáct napínavých příběhů popisuje slavné atentáty počínaje Césarovou smrtí, vraždou sv. Václava a konče útokem na říšského protektora v Čechách. (Založil/a: Tanmut)

cheyene
  4. 8. 2010, 22:38
Přiznám se, že ne všechny atentáty jsem si přečetl, ale je to velmi zajímavá kniha a přináší mnoho zajímavých poznatků...pro rozšíření vědomostí je to rozhodně dobrá volba.