Na vrcholu

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Domino - 2011
ISBN: 978-80-7303-662-1

Domino (2011) 978-80-7303-662-1 300

Že láska bolí, to ví Georgina Kincaidová lépe než kdokoli jiný. Miluje talentovaného spisovatele Setha, ale kdyby ho třeba jen políbila, vysaje tím z něj život. Není divu, že se tím trápí – tím spíš, že Seth její city opětuje. Ona je však sukubou, a jako taková čerpá sílu z mužů, kteří podlehli jejímu kouzlu.
Samozřejmě, schopnost libovolně měnit vzhled i nesmrtelnost jí mohou běžní smrtelníci jen závidět, navíc nedávno složila slib, že bude svou práci sukuby vykonávat co nejsvědomitěji, ale jí zkrátka přijde nespravedlivé, že právě ona – nadpřirozená svůdkyně – nemůže navázat milostný vztah s člověkem, který ji má rád přesně takovou, jaká je.
A jako by toho ještě nebylo dost, musí Georgina začít řešit i jiné trable než zapovězený milostný život. Nad Seattlem se totiž opět stahují mračna a děje se cosi podivného, co zasahuje nejen nesmrtelné bytosti, ale i obyčejné lidi: Georginin kolega a kamarád se zčistajasna chová nějak divně, a ona se nemůže zbavit dojmu, že za tím stojí mnohem víc než jen přemíra vypitého kafe… (Založil/a: Miya)

Lucy Sisk
  28. 2. 2014, 21:44
Richelle Mead umí výborně psát. Nejprve jsem se s její tvorbou setkala u Vampýrské akademie, ale tohle má také něco do sebe. Ihned je jasné, že její Succubus série sleduje nějaký vytyčený cíl a nečeká na to, jak se věci vyvinou.
Vikyna
  24. 7. 2013, 9:54
Jak už je u Richelle zvykem, má to jiskru, má to spád, má to poutavý děj a hlavní postavy získávají všechny mé sympatie. Takže za mě 4 hvězdy :)
Celupka
  8. 2. 2013, 12:01
Zápletka druhého dílu mě sice bavila méně než u prvního dílu, ale jelikož jsem zamilovaná do příběhu celkově, tak to nebyl problém. Všechno se samozřejmě nakonec vyřeší a je zajímavé sledovat, jak se vyvíjejí vztahy postav. Také se mi velmi líbí, že se po kouskách dozvídáme věci z Georgininy minulosti.
yanniss
  28. 9. 2012, 18:53
První díl z této série jsem přečetla během pár hodin. Proto jsem byla nadšená, když vyšel druhý díl. Ale bohužel přišlo VELKÉ zklamání. Do knihy jsem se přímo nutila a přečetla jsem jí asi až za 2 měsíce. Takže za mě jenom 2 hvězdičky.
Barborelka
  26. 2. 2012, 18:30
ajaj doufala jsem, že se mi tento díl zalíbí více než předchozí ale bohužel. Čtení to není špaté, stále mi tam něco chybí....
trynitrix
  6. 1. 2012, 9:39
Jj líbila se mi knížka i když nějaká akce tam pořádně nebyla ale i tak jsem knížku slupla za dva dny.
Wajny
  9. 12. 2015, 21:01
Pořád nevím, co si mám o této sérii myslet.....možná jsem věřila v to, že to bude tak super jako VA a Pokrevní pouta. Tato kniha nebyla špatná, ale pořád mi tam něco chybí, něco co vás nutí se ihned vrhnout na další díl. Celé pátrání Georginy bylo dobré, ale "odhalení" bylo moc rychlé a ani jste si to neužily, a taková je celá je kniha hlavní postava pořád něco řeší, o všem možném přemýšlí....a "odhalení", které má být vyvrcholením je tak rychlé, že ho ani nezaregistrujete.
Chci si přečíst další díly, ale teď si dám menší pauzu, protože sexuálních dobrodružstvích Georginy (o tom vlastně celá kniha byla) mám už dost. 3*
Miffyna
  17. 2. 2015, 20:11
První díl mě nějak nechytl ale dočetla jsem jej.... ale tenhle díl jsem se bohužel nemohla přinutit dočíst :( :D
Muficek01
  22. 7. 2013, 21:02
Děj mě velice zaujal, je pravda, že první díl se četl doslova jedním dechem, ale druhý díl byl o něco slabší...
kati2818
  28. 8. 2012, 11:31
Opravdu velký pokrok oproti prvnímu dílu, který mě příliš nebavil. Od tohoto jsem se nemohla odtrhnout a děj předčil veškerá má očekávání.