Ten, který ovládá tvé tělo

Ten, který ovládá tvé tělo Originální název: Body Rides

And Classic - 2011

And Classic (2011)

V poslední době sebou Neal vozí v autě zbraň - jen tak, pro jistotu. A zdá se to jako dobrý nápad. Když spatří nahou ženu připoutanou ke stromu, nemá na vybranou a útočníka zastřelí. Žena ho na oplátku odmění něčím neuvěřitelným.
Neal dostává náramek. Velice zvláštní náramek. Umožňuje nositeli vstoupit do jiného člověka, vidět jeho očima, vnímat jeho smysly. Ale Neal má zároveň velký problém. Střelený muž není mrtvý. A prahne po pomstě. Nejprve dokončí rozdělanou práci na ženě. Potom vyrazí za Nealem... (Založil/a: malc8k)

Richard Laymon Richard Laymon
*14.01.1947 - †14.02.2001

Barabura
  9. 1. 2014, 20:07
V první řadě nějak úplně nechápu co je na knize hororové. Je to výbornej základní nápad autora, bohužel zpracování dost pokulhává. Ovšem silná stránka je překlad. Jinak mi to přišlo fakt škoda jedinečnýho nápadu. Hlavní postavy jsou tři Neal, Marta a Sue. Na začátku Neal zachrání dívku Elise před vraždou jak je už napsáno v anotaci a dostane náramek. Vleze do ní, aby si to zkusil a zabouchne se do ní. Ale pak mu jí stejně ten zmrd, před kterym jí původně zachránil zabije. Pak různě leze do lidí a zároveň se snaží ukrýt před tim vrahem, páč po něm jde. Vleze do jedný holky, kterou pak navštíví i fyzicky, aby jí rozveselil. Ta ho po hádce, kdy nechápe jak se o ní dozvěděl intimní informace, poškrábe, a aby to nemusel vysvětlovat doma Martě, svojí přitelkyni, tak odjede a na cestě se zamiluje do jiný holky, strašně tupý slepičky, Sue. Pak s ní prožije nějaký sexuální okamžiky a později se po telefonu přizná Martě, pak se spolu se Sue vrátěj za Martou a všichni se do sebe zamilujou. Vymyslí plán, jak získat půl mega doláčů, to se jim podaří a nakonec i pomstí smrt Elise. Víc neprozradím ať z toho taky něco máte. Ale hororovýho tam není lautr nic, spíš je to trochu softporno s prvky fantasie (cestování s náramkem). Na každý stránce se pohupujou prsa a na každý druhý se ztopořený penis mačká v kalhotech, ale není to špatný :) Pro mě taková oddechová knížka, která se dobře a rychle čte. Chvilkama si člověk o hlavních postavách řiká: "Bože, to jsou trotlové.", ale celou dobu jim fandí a svým způsobem je má rád ;) Každopádně to není poslední kniha od pana Richarda, pujdu určitě do další už jenom proto, abych zjistila jestli se ty prsa pohupujou takhle ve všech knížkách :D Jinak si važte tohoto komentáře, celej jsem ho psala přes mobil :)