Pirátská nevěsta

Pirátská nevěsta

Domino - 2011
ISBN: 978-80-7303-639-3

Domino (2011) 978-80-7303-639-3 272

Každý, kdo přežil střetnutí s pirátem zvaným Zrzavý Robert, si tento zážitek vryl hluboko do paměti. Po všech mořích se vyprávějí příběhy o ostré čepeli jeho meče a vyhraných soubojích. Nikdo však nemá nejmenší tušení, že pod pirátským šatem se skrývá žena, která ve skutečnosti sleduje zcela jiný cíl: pomstít se svému úhlavnímu nepříteli Blairu Colmovi.
Než však nastane vytoužený okamžik, je rozhodnuta dále brázdit moře jako pirátský kapitán, přepadat lodě a požadovat výkupné za zajatce. Takovýto plán měla i s lordem Loganem Haggertym, ale když zuřivá bouře odnese její loď na opuštěný ostrov, začnou se události vyvíjet zcela jinak.
Pohlednému Loganovi netrvalo dlouho, aby poznal, že ve skutečnosti neztroskotal se strašlivým pirátem, ale s půvabnou mladou dámou. Nic už pak nebrání tomu, aby si v tom ostrovním ráji vzájemně padli do náručí. Nic… až na žoldáky jejich společného nepřítele Colma, kteří se znenadání objeví, odhodláni vyplnit hrůzný rozkaz svého velitele… (Založil/a: Barborelka)

Barborelka
  22. 1. 2012, 14:06
Poslední dobou se mi tvorba SD nelíbila....hlavně trilogie o Vikinzích. Zato piráty, ty mám ráda;-) tohle byl takový průměr- ničím kniha neurazila ale ani nepřekvapila. Rozhodně to nebylo tak dobré a přesvědčivé jako pirátova milenka....
TeddyM
  15. 11. 2011, 8:32
Není to zlé, ale za srdce mě to extra nechytlo.Hrdinové se kupodivu chovají dospěleji než v jiných knížkách.Ale pohled na piráty je neuvěřitelně naivní :)