Místo na slunci

Originální název: Sugar Daddy

Domino - 2011
ISBN: 978-80-7303-673-7

Domino (2011) 978-80-7303-673-7 350

Liberty Jonesová má jako každá dívka na prahu ženství své sny a přání. Její výchozí pozice ovšem velkým životním plánům moc nepřeje: v sedmnácti letech žije v kempu pro obytné přívěsy, vychovává malou nevlastní sestru a jedinou oporou je jí kluk jménem Hardy. Ten však míří hodně vysoko a pro jeho ambice Liberty představuje nevítanou komplikaci.
Když Hardy odjede z města, aby dobyl svět, Liberty se také odhodlá dobýt si své místo na slunci. Přestěhuje se a začne pracovat v luxusním kosmetickém salonu, který se má stát odrazovým můstkem její příští kariéry slavné vizážistky. Když jí kolegyně sdělí, že některé atraktivní mladé dívky se nechávají diskrétně vydržovat postaršími bohatými pány, Liberty tento způsob existence nejprve zavrhne – ale pak jí do cesty vstoupí nesmírně bohatý a vlivný vdovec jménem Churchill Travis.
Stanou se z nich dobří přátelé, překvapivě bez jakýchkoli intimností. Churchill se stává pevným bodem jejího života a Liberty zároveň nachází štěstí po boku syna svého zaměstnavatele. Pak ale navštíví osudný večírek a všechno je zpátky – romantické sny, neukojená láska i atraktivní Hardy, z něhož se vlastním úsilím stal bohatý muž… (Založil/a: Barborelka)

MolkoZuzka
  26. 9. 2013, 10:10
Velmi hezký příběh. Prázdninové čtení o lásce, které mohu vřele doporučit. Postavy jsou velmi sympatické a celé do kupy to velmi dobře funguje.
Evelýny
  12. 9. 2014, 17:07
Opravdu hezký příběh. Navzdory datailním popisům všeho - což mě dost nudilo - jsem měla knihu přečtenou rychle. Zápletka s minulostí matky a pak s návratem lásky z dětsví mě nutila číst a číst a číst. Pro mě dobré.
Barborelka
  26. 4. 2012, 20:21
Z této knihy jsem měla velké obavy- romány ze součastnosti nemusím, zato Kleypas je moje nejoblíbenější spisovatelka a nechtěla jsem o ni přijít. Naštěstí se moje chmury nepotvrdily ;-). Dobré počtení, jsem zvědavá na osud Hardyho ;-)
niknikita
  2. 9. 2015, 18:28
Až zase budu potřebovat trochu romantiky, asi si přečtu něco od Lisy Kleypas. Sice se mi víc líbila první polovina příběhu, ale proč nepřiznat, že každá z nás by se ráda cítila jako "Popelka":-)
Muficek01
  10. 9. 2012, 18:05
Výborná kniha, už dlouho jsem nic tak dobrého nečetla. Autorka umí krásně popsat obzvláště "lehké" scény milenců :D