Z lásky k tobě

Z lásky k tobě

Domino - 2011
ISBN: 978-80-7303-663-8

Domino (2011) 978-80-7303-663-8 300

Plachá Celia, dcera pařížského lékaře, byla už téměř smířená se životem staré panny, ale namísto toho pro ni osud uchystal nespočet zvratů... Nejprve jí přivedl do cesty laskavého Philippa, za něhož se Celia ochotně provdala a spolu s ním vypluje vstříc novému životu v New Orleans. Idylku rázně ukončil útok pirátů, kteří Philippa zabili a Celia skončila v rukou obávaného Dominika Legarea, který ji chce věnovat svému úchylnému bratrovi.
A znovu zasáhne osud, tentokrát v podobě slavného piráta Griffina, který zoufalou dívku vyrve z Legareových spárů a vyslyší i její přání, aby ji dopravil k rodičům zesnulého chotě. Cesta je plná nástrah, ale Celia bojuje především sama se sebou: ví sice, že by Griffina měla považovat výlučně za šlechetného zachránce, ale zároveň se v koutku duše obává, že mu nedokáže odolat – a to ani když vyjde najevo, že Griffin ve skutečnosti není tím, za koho se vydával… (Založil/a: Barborelka)

Barborelka
  24. 4. 2012, 6:54
Wow!!!!! Miluju piráty ;-). Tahle knížka se zařadila mezi top od Klepyas- autorka je moje nejoblíbenější. Četla se úplně nádherně, super hlášky ( máš v sobě tolik ohně- málem jsi mě u jezera upálila zaživa :D)Knížka byla prostě dokonalá!!!! Neodpustím si malinké rýpnutí na konci jak má Celie mast na rukou a dotyčný ji říká něco jako: pozor ať tím neumažeš lůžkoviny- tak sem si říkala chudák Briony ;-)
TeddyM
  17. 2. 2012, 10:28
Pro mě to byl jedna z nejhezčích knížek od Lisy. Moc hezký příběh, trošku předvídatlenosti tam lze nalézt, ale ničemu to nevadí :)
Aria85
  5. 2. 2012, 22:07
I když už po přečtení obsahu bylo jasné, jak to dopadne, stejně jako u všech ostatních podobných knih, tak tam byl zvrat, který mě vážně překvapil a udělal tu omáčku kolem příjemnější. Líbilo se mi