Nepříjemně blízko

Nepříjemně blízko Originální název: Too Close To Home

Knižní klub - 2011

Knižní klub (2011)

Sedmnáctiletý Derek, jenž se ukrývá v domě svých sousedů, se stane svědkem trojnásobné vraždy. Ze sklepa, kam se schoval, sice nic nevidí, ale slyší, jak vrah pronáší jediné slovo: Hnus. Kdo je tím neznámým zabijákem a jak jeho čin souvisí s náhodně nalezenou disketou ve starém počítači, který navíc po strašlivém činu z místa vraždy záhadně zmizí?
Druhý kriminální thriller kanadského spisovatele Linwooda Barclaye vrcholí zcela nečekanou tragédií svědčící o tom, že život člověka mnohdy ovlivní zdánlivé maličkosti, které se však řízením osudu mohou stát roznětkou nenapravitelných konců. (Založil/a: malc8k)

Linwood Barclay Linwood Barclay
*??.??.1955

mispulka s.
  24. 2. 2014, 15:20
Opět skvělá kniha.Moc se mi libil děj a byla čtivá jako Naloučení nebyl čas.Proto dámavám 5 hvězdiček!!!
Emmilli
  2. 5. 2015, 20:25
Skel a kniha napínavý příběh a k tomu do posledních stránek nevíte kdo je vrah. Doporučuji jako oddychovku tem kdo mají rádi napětí až do konce
aywa
  5. 3. 2015, 17:39
super kniha..! skvely zacatek, skvely dej, zadne zbytecne pasaze. cetlo se to jedna basen, ze mi az bylo lito, ze je konec. doporucuju dal.
No2D
  2. 3. 2014, 16:06
Musím jedině souhlasit, thriller s naprosto skvělým a napínavým příběhem. Četlo se to téměř samo :))))
culi
  2. 1. 2012, 14:31
Nenáročné čtení pro dlouhé zimní večery nebo dovolenou na pláži. Thriler s dobrou zápletkou, až dokonce nevíte kdo je vrah :-)