Hledám štíhlou ženu

Hledám štíhlou ženu Originální název: Hledám štíhlou ženu

Tribun EU - 2011
ISBN: 978-80-254-9525-4

Tribun EU (2011) 978-80-254-9525-4 174

Příběh tvoří soubor seznamovacích eskapád novináře Honzy, rozvedeného čtyřicátníka, který se rozhodne najít si zodpovědně partnerku pro druhou polovinu života. Ženu s velkým „Ž“ se mu ale nedaří potkat a systém nahrazení takové ženy více ženami s malým „ž“ mu nepřináší uspokojení (Založil/a: Barborelka)

Jan Zlatohlávek Jan Zlatohlávek

leprechaunek
  26. 7. 2014, 9:37
No. Knížka není ani tak sexistická, jak by se mohlo zdát z názvu... Ani tak trapná, jak se může zdát letmým zalistováním v knihovně... Vlastně je to docela příjemné čtení, které rychle ubývá a kupodivu svým způsobem i trošku hladí.
S touhle knížkou mám jedinou potíž... originalitu nečekejte. Svým způsobem to jsou milionkrát opsané příběhy internetového seznamování, jaké vám může odvyprávět každý kamarád či kamarádka v hospodě... Je to stokrát ohrané, je to průhledné... je to místy až moc zřetelně přibarvené do nereálna... a ve finále vám dojde, že jako námět vlastně i... trošku laciné.
Palec nahoru za příjemný tón knížky, která se opravdu krásně čte... Ale příběh, postavy a celý námět jsou někde... o kilometr níž. Velká škoda.

PS - ale umístit tuhle knížku v knihovně na kraj regálu přebalem dopředu považuju za geniální nápad, jak přimět lidi víc číst... :)))
ivuliiinek
  9. 7. 2012, 17:56
Příjemné čtení, vážně jsem se pobavila. Jen škoda, že spousta článků vyšla již na portále žena.cz
kytina
  3. 1. 2013, 12:45
Kniha pro pobavení, hezky se čte. Takové odpočinkové příjemné počtení se spoustou smíchu. Ale pozor, každý má jiný vkus ;) Někomu může připadat trapná.