Zrada

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-322-7

BB art (2013) 978-80-7461-322-7 392
BB art (2011) 978-80-7381-910-1 391

Láska, peníze, pomsta, chamtivost. Příběh členů jedné britské dynastie z řad té nejvyšší společenské smetánky, která touží po sexu, vzrušení a penězích a je pro to ochotná obětovat vše. Sledujeme jejich hollywoodské večírky, cestování po luxusních hotelích, ale zároveň i jejich boje o moc, peníze a slávu, opepřené pořádnou dávkou sexu. Miliardový majetek sám o sobě nikoho nespasí, zvlášť když jsou hrdinové oběťmi hrátek, lstí, skandálů a pomluv, žádný z nich se nedokáže spokojit se svým dílem a každý si sobecky hraje jen na svém písečku. (Založil/a: Janci6)

Sasha Blake Sasha Blake

Janci6
  21. 7. 2011, 12:08
Přečetla jsem knihu skoro jedním dechem. Dokonale je zde vyzobrazeno rčení, kdo chce víc, nemá nic. A co jsou peníze, moc a sláva ve srovnání se smrtí dítěte a svých nejbližších. Chvilkami nevíte kdo je kdo a je hezké, jak vám vše postupně dochází a dává souvislost. Když jsem viděla obal, říkala jsem si, že to bude taková ta "slaďárna", ale opak je pravdou. Kniha mě opravdu velice příjemně překvapila.