Speciálové

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

Triton - 2012
ISBN: 978-80-7387-485-8

Triton (2012) 978-80-7387-485-8 296

Speciální případy - z těchto dvou slov běhá Tally mráz po zádech ještě dnes, kdy už není vzpurnou ošklivou. Speciálové byli vždy jen tajemnou a zlověstnou šeptandou. Krásní, silní a závratně rychlí. Mohli jste prožít celý život, aniž byste je potkali. A teď je Tally jednou z nich: bojovníkem, stvořeným k udržování pořádku v dokonalé a krásné budoucnosti.
Síla, rychlost a jasná ostrost vědomí jsou tím nejlepším, co Tally dosud zažila. Kdesi hluboko v nitru však stále doutná vzpomínka na něco jiného. Je snadné ji potlačovat dokud Tally nedostane šanci zlikvidovat vzbouřence z Nového Kouře jednou provždy. Ocitne se před poslední, rozhodující volbou: má naslouchat nejasné vzpomínce, nebo splnit úkol, pro který byla naprogramována? (Založil/a: Elizabeth-Blain)

Scott Westerfeld Scott Westerfeld
*05.05.1963

Veve721
  10. 2. 2016, 18:28
Stejně čtivá, napínavá a zajímavá jako předešlé dva díly. Spíš bych řekla, že ještě lepší. Konec mi trošku nesednul doufala jsem možná v něco jiného... ale přesto si všechny tři díly kdykoliv znovu ráda přečtu. :) Doporučuju.