Šéf na grilu

Šéf na grilu

Magazine - 2011
ISBN: 978-80-904610-4-8

Magazine (2011) 978-80-904610-4-8 208

Zdeněk Pohlreich, jedna z nejznámějších tváří české gastronomie, v létě potěší všechny své fanoušky speciální kuchařkou ke grilování na každé zahradě. Hlavní protagonista pořadů o vaření, drsňák, který nikoho nešetří, je tentokrát sám Šéf na grilu.
Zdeněk Pohlreich je známý z několika úspěšných televizních pořadů se společnou tématikou – vaření. V knize Šéf na grilu najdete návody na správné naložení masa, dozvíte se, ke kterému druhu vepřového se hodí med, co všechno vyžaduje křehké kuře a jak si poradit s rybou. Pro kuchaře začátečníka už nebude tajemstvím použití exotického koření ani nezvyklé kombinace potravin. Že jsou všechny recepty funkční a nápadité vám předvede Zdeněk Pohlreich osobně ve svém novém televizním pořadu Šéf na grilu. Dozvíte se nejen, jak grilovat maso, ale jak s použitím grilu vytvořit například chutnou vinnou omáčku, která se tak skvěle hodí třeba zrovna k biftekům. Vše doplněno šarmem nekonvenčního kuchaře Zdeňka Pohlreicha a jeho kousavými výroky.
Bez salátů, dresinků a dipů by žádné letní grilování nebylo to pravé, Zdeněk Pohlreich jich servíruje celou řadu. A několik tipů na grilování zeleniny či ovoce pro vegetariány nebo prostě pro změnu. Osvěžující míchané nápoje dovedou každé letní grilování k dokonalosti.
Nechybí ani rady, jak udržovat oheň v optimální teplotě, jak si vybrat správný gril a jaké nářadí používat.
100 letních receptů pomůže každému stát se mistrem grilování. (Založil/a: Onyxia)

moonchild
  7. 11. 2013, 15:51
Tuhle knihu jsem si chtěla půjčit v knihovně.Po nahlédnutí do kuchařky jsem jí vrátila na své misto na poličku.