Zdravým vařením proti rakovině

Zdravým vařením proti rakovině Originální název: Cooking with foods that fight cancer

Vyšehrad - 2009
ISBN: 978-80-7429-021-3

Vyšehrad (2009) 978-80-7429-021-3 268

V prvním svazku tohoto souboru se autoři R. Béliveau a D. Gingras věnovali spíše současným teoretickým poznatkům a čtenáře informovali o tom, jak se mají bránit proti zhoubné nemoci správnou výživou. Tento druhý svazek se větší měrou zabývá již praktickým využitím těchto poznatků. A jak sami autoři říkají v úvodu: „A právě v tomto duchu jsme pojali tuto knihu, která má připomenout nejen to, že zdravá strava prospívá zdravotnímu stavu i pohodě a působí jako prevence nemocí, ale chce nabídnout i konkrétní způsoby, jak tyto zásady začlenit do běžného života. K tomu by měly napomoci jednoduché, rychlé, hospodárné a vynikající recepty. Sami jistě zjistíte, že předcházet rakovině, to znamená věnovat se složení stravy a hlavně otevřít dveře mnoha chutím. Potěšení z dobrého jídla pak půjde ruku v ruce se zdravím." (Založil/a: Onyxia)