Otrokyně

Poprvé vydáno celosvětově: 1992

Albatros - 2011
ISBN: 978-80-7447-060-8

Albatros (2011) 978-80-7447-060-8 224

Pokračování strhujícího příběhu moderních čarodějek!
Po zasvěcení do Tajného kruhu mladých čarodějek se Cassie opájí svou nově nalezenou mocí, která je stejně návyková jako nebezpečná. Octne se mezi dvěma soupeřícími klany a záhy stojí před zásadním životním rozhodnutím: Má zradit ty, které miluje, nebo se doznat a riskovat tak vyhoštění z kruhu? (Založil/a: MaiQa)

Bloodym
  10. 12. 2013, 13:37
Druhý díl byl lepší než první, ale hlavní hrdinka je opravdu naivní husička, která mi lezla svou dokonalostí dost na nervy.
trynitrix
  6. 2. 2012, 23:14
Druhý díl byl o kapičku lepší Cassie až tak naivní nebyla :-D Já si nemůžu pomoct ale co se týče spisovatelky tak píše tak zvláštně že někdy to nedává smysl nebo možná to je překladem. Ale je fakt že Tajný kruh se mi čte líp než deníky mno nic jsem zvědavá na třetí díl Moc. Uvidíme v čem se polepší hlavní hrdinové a co se týče kluků zamlouvá se mi spíše Nick i když není tak výrazný jako Adam jako po stavově.
Katy02
  2. 3. 2015, 13:54
No, druhý díl byl o maličko záživnější než první. Jak tu píšete hlavní hrdinka Cassie je opravdu naivní a až příliš dokonalá. Kniha není nejhorší ale ani zdaleka nejlepší.