Originální název: Temps d′aimer

Svoboda - Libertas (NS Svoboda) - 1979

Svoboda - Libertas (NS Svoboda) (1979)

Společenský román, závěrečná část cyklu rodinné ságy Boussardelových se odvíjí na jihu Francie v době poválečné. Mladá žena, která se pro potřebu svobodného života odpoutala od tradic své rodiny, upíná se na vztah k nemanželskému synovi a věří, že konečně bude čas i na lásku. (Založil/a: Magdala81)

Philippe Hériat Philippe Hériat
*15.09.1898 - †1971

Děčínský
  31. 10. 2016, 9:35
Dočetl jsem se, že autor byl multi-talentovaný spisovatel, herec, etc. Takže váhám zda se mám přiznat, že jsem tuto knihu odložil po 45ti stranách textu. Připadá mi to jako, pro starší čtenáře, Večery pod lampou či jiný tzv. ženský román. A to nemusím. Nasládlý text vypadá na zženštilou osobu, která se touto formou prezentuje. Nemám chuť číst ani jeho další knihy, bojím se, že jsem se ve svém hodnocení mýlil. Je divné, že jeho stránky jsou zaplněny jen texty opsanými z obálek (což se vyskytuje často). Nenechte se však odradit. Každá literatura si najde své čtenáře.