Naganty a vlčí máky

Naganty a vlčí máky Originální název: Agent JFK 18 - Naganty a vlčí máky

Triton - 2011
ISBN: 978-80-7387-167-3

Triton (2011) 978-80-7387-167-3 240

Společnost TopRetroTrans (TRT) poskytuje jen absolutně dokonalé služby. Když si kulturologický institut objedná solitérní výpravu do minulosti vzdálené více než tisíciletí, najmou coby průvodce již osvědčeného specialistu... jistého Johna Francise Kováře. Začíná pátrání po stopách literáta Yaroslawa Hashka: dvacátá léta dvacátého věku, Sibiř, Mongolsko, Čína. Ozbrojené oddíly rudých, bílých, ale také černých a zelených. Mladí kolchozníci, sovětsko-mongolské črezvyčajky, intervence, šílený baron Ungern-Sternberg, černí šamani, lamaistické kláštery, středověké žaláře Urgy, záhadný národ Lusů... a krásná komsomolka Altyn Tuulaj: „Svůj svět si musíme zasloužit!“ (Založil/a: Esther Darnett)

Lida
  21. 11. 2016, 15:33
Čtu od prvního dílu a tady jsem skončila. Tohle se fakt nedá číst. Odložila jsem to ani ne ve čtvrtině.
Sansnom
  13. 3. 2016, 11:28
Mám přečtenou celou serii o agentu Johnu Frencisi Kovářovi, ale tento díl je absolutně nejslabší ze všech a plno lidí kteří četli tuto serii mi říkalo, že tento díl se skutečně nedá číst. Po přečtení pár stránek ji odložíte ad acta