Letní rytíř

Triton - 2012
ISBN: 978-80-7387-510-7

Triton (2012) 978-80-7387-510-7 448

Harry Dresden - kniha čtvrtá

Od doby, kdy jeho přítelkyně opustila Chicago, aby se vyrovnala s nově nabytou chutí na krev, je Harry Dresden dočista na dně. Nemá na nájem, vyhýbá se přátelům, dokonce si ani nepamatuje, kdy se naposledy osprchoval. Z jediného profesionálního čaroděje v telefonním seznamu se stala troska.

A když už se zdá, že nemůže být hůř, objeví se Zimní královna ze Země víl. Učiní mu nabídku, kterou Harry nemůže odmítnout, pokud se chce vymanit z nadpřirozeného sevření, kterým ho spoutala jeho vílí kmotra, a snad i přetnout řetěz smůly. Stačí, aby našel toho, kdo zabil Letního rytíře, a očistil jméno Zimní královny.

Vypadá to jednoduše, ale Harry dobře ví, že není radno míchat se do záležitostí víl. Na vyřešení tohoto případu závisí mnohé... (Založil/a: Esther Darnett)

misan33
  8. 8. 2014, 18:28
Pro mě zatím nejlepší díl! Příběh Vás hned na začátku pohltí a začaruje a propustí až po dočtení knihy. Pokud se do knihy ponoříte, tak nejde přestat číst. Prostě super oddechové čtení.