Originální název: The Other Side of Midnight

Alpress - 2014
ISBN: 978-80-7466-416-8

Alpress (2014) 978-80-7466-416-8 448
Alpress (2002) 80-7218-714-7 448

Krásná Noelle se rozhodne pro nenávist k mužům a zdá se, že americký pilot Larry ji svou láskou a slibem manželství vyvede z bludného kruhu. I on však nakonec zklame a stává se objektem její rafinované pomsty. (Založil/a: Tanmut)

Tanmut
  2. 1. 2010, 5:32
Brilantní, vskutku brilantní. Ne že by se Odvrácena strana půlnoci honosila nějakou hlubší myšlenkou, ovšem to, jak Sheldon dokáže vodit čtenáře za ručičku a na další stránce mu nafackovat, zasluhuje poklonu. I ten konec, byť očekávatelný a očekávaný, mě dostal.
maratach
  29. 1. 2012, 2:28
Noelle je vynikající herečka a pečlivě si vybírá muže, kteří by ji mohli přivést na stopu bývalého milence, amerického pilota Larryho, s nímž prožila bouřlivý milostný vztah. Slíbil jí manželství, ale...... a stává se objektem její rafinované pomsty. Jenže při setkání v Aténách přeroste nenávist opět v lásku. V té chvíli dochází k osudnému zvratu.