Moja a páv - Gorilí pohádky

Moja a páv - Gorilí pohádky Originální název: Moja a páv - Gorilí pohádky

Brio - 2006
ISBN: 80-86113-86-8

Brio (2006) 80-86113-86-8 101

Gorilka Moja – nejslavnější mládě, které se kdy v českých a moravských zoologických zahradách narodilo, je hrdinkou knížky, kterou jsme vydali ve spolupráci s Českým rozhlasem a Radioservisem. Krátké příběhy líčí v pohádkové laděné nadsázce Mojin příchod na svět a její každodenní dobrodružství v pavilonu pražské ZOO. Čtenáře jistě potěší, že zakoupením knížky o Moje přispěli na konto Odhalení (555 555 552/0800), které je určeno na pomoc gorilám v Africe. (Založil/a: Onyxia)

alča87
  4. 5. 2013, 13:11
Pražskou gorilí rodinu miluji. Jsou to zlatíčka a Mojuška už bude vždycky to první gorilí mládě. Knížka je moc pěkná. Je skvělé, že existují knížky pro děti o zvířátkách a díky nim se naučí jak zvířata žijí, ale také jak je chránit. Tahle kniha má svůj smysl, protože i když kniha gorily zlidšťuje, není to naškodu. Kniha je vtipná a krásné fotografie jenom umocňují dojem z lumpáren, které Moja provádí.