Intriky

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-981-1

BB art (2011) 978-80-7381-981-1 296

Život v přepychu. Pravá láska. Falešní přátelé. Skandální pomluvy. Vítejte zpátky na Manhattanu v roce 1899. Půvabné dívky v krásných šatech, které se baví až do svítání na večírcích, neodolatelní mladíci s uličnickým úsměvem a nebezpečnými úmysly. Drobné lži, temná tajemství a skandální vztahy. Takový je Manhattan roku 1899… Jak kolují zvěsti o předčasné smrti nejzářivější newyorské hvězdy Elizabeth Hollandové, všechny oči se upírají na její nejbližší: na sestru Dianu, jedinou naději rodiny na záchranu; na Henryho Schoonmakera, živel, který Elizabeth nezkrotila; na Penelopu Hayesovou, jež se chystá přivlastnit si vše, co po její nejlepší přítelkyni zůstalo; dokonce i na Elizabethinu bývalou komornou Linu Broudovou, která pochopí, že i když jsou peníze a původ důležité, pomluvy mají mnohem větší váhu. Nic není nebezpečnější než skandál… nebo cennější než tajemství. (Založil/a: MaiQa)

Anna Godbersen Anna Godbersen

MolkoZuzka
  1. 11. 2013, 20:08
Druhý díl se mi líbil více. Ze začátku trochu pomalejší rozjezd, ale ke konci je kniha dobrá. Velmi dobře se čte a děj je nenáročný. Ráda si přečtu i další dva díly.
jithushka
  12. 7. 2013, 18:51
Tento díl mi, i přes táhlý rozjezd, přijde o chlup lepší než Luxus. Jeho konec odkazuje na třetí díl, kde budou opět pokračovat osudy hlavních hrdinů této knihy. Jinak je to opět oddechová literatura která neurazí ani nepředvede nic, co by už nebylo napsáno.
lenka40
  19. 6. 2016, 16:17
Druhý díl ze série Luxus a další příběh slečen Holladových . Musím se přiznat , že při čtení tohoto dílu jsem na vrub jedné postavy použila i slova, za které by se nemusel stydět ani dlaždič .A osobně bych jich propleskla mnohem víc =).
Takže se moc těším na pokračování =)
MíšaM
  22. 8. 2015, 23:15
Obsahuje spoiler spoiler ...druhý díl, narozdíl od prvního, mě značně zklamal. Willova smrt mě zasáhla a už jsem se od knihy trochu distancovala.
Veruli2
  20. 8. 2013, 9:13
Velmi zdařile napsaná kniha.Vlastně je to opravdu taková Gossip girl. Intriky, láska, zrada nejlepší kamarádky. To co se odehrává v minulosti se odehrává i v součastnosti. Kniha vhodná na oddechové čtení na dovolenou.