Úchylův kapesní průvodce bizarními touhami ukrytými v našem podvědomí

Úchylův kapesní průvodce bizarními touhami ukrytými v našem podvědomí Originální název: Deviant’s pocket guide to outlandish sexual desires barely contained in your subconscious

Volvox Globator - 2010
ISBN: 978-80-7207-785-4

Volvox Globator (2010) 978-80-7207-785-4 150

Kniha podává stručný, avšak ucelený přehled o běžných i méně obvyklých sexuálních úchylkách, včetně názorných příkladů z praxe.
(přeložila - Markéta Cukrová) (Založil/a: Patolog)

Romanka
  27. 10. 2015, 17:02
I já jakožto milovnice markýze de Sade jsem občas žasla, na co všechno člověk může být úchylný. Kniha je psaná vtipnou formou, takže i když některé úchylky zrovna nejsou Váš šálek čaje, musíte se prostě usmívat.
Abigor
  8. 1. 2016, 18:05
Obsahuje spoiler spoiler Jako rádobyexpert v oblasti parafilií říkám, že je to jen slovník. Blbej a zbytečnej slovník deviací, uznávám, některé jsou neobvyklé, ani já jsem je před tím neznal. Některá fakta, jako třeba SPOILER!!!! James Joyce byl flatulofil, mě mile překvapila, ale zbytek... Čekal jsem víc!!! Leccos ti to ukáže, na ledascos navnadí, ale stejně... Přečíst si nějaký v pravdě odborný dílo, to je ten klíč, tohle je jen populární blbost s pár dobrými okamžiky. Nic víc.

5.Anulka
  3. 1. 2013, 14:54
Zajímavé, kolik úchylek vlastně existuje. Při některé pasáži se dělá člověku špatně, někdy se dobře baví.