Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Sen čarodějky

80%
4 12
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Sen čarodějky
 Všechny obaly
Sen čarodějky
 Všechny obaly
Originální název: Witch’s Dream

Nejnovější vydání: (Všechna vydání)
Levné knihy KMa - 2011
ISBN: 978-80-7309-917-6
Počet stránek: 279
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 1x v oblíbených
v přečtených 14x v přečtených
v knihovně 4x v knihovně
k přečtení 2x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Levné knihy KMa (2011) 978-80-7309-917-6 279
Dobra (2002)

Výjimečné vyprávění o zkušenostech s doňou Mercedes, starou léčitelkou z městečka proslaveného svými spiritisty a čaroději
Proslulá učednice dona Juana a kolegyně Carlose Castanedy -- Florinda Donnerová -- vstoupila do světa spirituálního léčitelství jako antropoložka, která se zaměřila na výzkum léčitelství a fenomenologie léčitelských praktik Indiánů. Její zájem brzy přerostl v něco daleko osobnějšího.
Tato kniha je výjimečným vyprávěním o jejích zkušenostech s doňou Mercedes, starou léčitelkou z odlehlého městečka ve Venezuele, proslaveného svými spiritisty, čaroději a médii. Florinda pracovala jako pomocnice doni Mercedes, takže byla přímým svědkem moci a nádhery skutečného léčitelství. Během té doby se seznámila s mnoha lidmi, kteří se na doňu Mercedes obrátili se žádostí o pomoc. Ti pak vypráví Florindě své znepokojující příběhy a stanou se pro ni základnou pro vlastní sebepoznání. Díky setkáním s těmito lidmi si Florinda uvědomí svoji vlastní duchovní sílu a také to, jak cenný dar poskytla staré léčitelce svou přítomností. (Založil/a: karce)

(více)  

Štítky

#magie 
více  
Florinda Donner Florinda Donner
*15.02.1944

Další díla
Zobrazit další díla autora  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

karce
80% 80% 80% 80% 80%
  20. 7. 2011, 8:57
Američanka Florinda se vydává do Venezuely, co by antropoložka, aby zde studovala léčitelské praktiky a poznala sama sebe. Seznámení s doňou Mercedes, čarodějnicí a spiritistkou, dává jí možnost proniknout do magického světa zaklínadel, tajemných seancí a nevysvětlitelných léčebných metod. Jejíma očima nahlížíme do chudých chýší i starobylých haciend, ve kterých jí pacienti vyprávějí o životních útrapách, lásce, hříchu, bolesti, ale i nečekaném štěstí. Díky vyprávění těchto lidí najde v jejich příbězích Florinda základnu pro vlastní sebepoznání. Tato kniha je vyjímečným vyprávěním o zkušenostech s doňou Mercedes, starou léčitelkou z odlehlého městečka ve Venezuele.