Michaela

Argo (2016) 978-80-257-1768-4 104
Argo (2008) 80-7203-980-7 160
Argo (2004)

Pod pseudonymem: Max Unterwasser

S. je zločinec na útěku. Doposud vyvázl z každé pasti, kterou mu nastražila policie. Když se však dostane do ženského kláštera v horách a je mu poskytnut azyl, zjišťuje, že přežít tu v klidu jediný týden spolu s pěti mladými ženami a jednou tajemnou bytostí může být nad lidské schopnosti – a že při tom brzy jde o život.

Max Unterwasser je pseudonym začínajícího autora. Vyhrazuje si upozornit, že jeho malý erotický horor je určen čtenáři mužského pohlaví a libertinského založení, a sám Michaelu lapidárně charakterizuje takto: „Je to příběh, který začíná jako pubertální fantazie a končí jako postpubertální noční můra.“ (Založil/a: Tanmut)

Tanmut
  2. 2. 2010, 22:16
Knížečka, kterou jsem četl dlouho, protože jsem na ni neměl čas. Urbanova obraznost je zde již plně rozvinuta, akorát má perverznější rozměr. Příjemné počtení.
Pend
  27. 4. 2013, 14:07
Moje první knížka od Urbana, překvapivě. Vzhledem k přemluvě celkem očekávané, v mnoha ohledech docela krotké, má to svoji literární kvalitu, ale pochopitelně téma se nebude zamlouvat každému. Určitě v rámci žánru nadprůměrné, četl jsem daleko horší fantastické výplody.
Draconian
  5. 6. 2016, 12:43
Příjemně bizarní, erotické a přitom skvěle hororové. Absurdita se mýchá s gotikou. Krátký, ale přesto napínavý příběh. Začátek byl pro mne malinko chaotický, ale jinak velmi dobré čtení.
Uzavřený_účet_9045
  23. 7. 2013, 22:22
Urban je jeden z mých nejoblíbenějších autorů, ale Michaela mě zklamala. Chybělo jí to "něco", co dělá Urbana Urbanem. Na konci převládl blažený pocit, že to už konečně mám za sebou.
hermi211
  23. 1. 2013, 0:51
Pro mně hodně nepříjemná knížka a nejhorší, co Urban napsal... Na perverznost jsem si u něj zvykla, ale tohle bylo nad rámec "normálnosti", řekla bych. Bohužel.