Originální název: Tetování

Bodyart Press - 2014
ISBN: 978-80-87525-02-9

Bodyart Press (2014) 978-80-87525-02-9 160 2.vydání

Autor popisuje a vysvětluje všechny souvislosti spojené s tetováním. Praktické rady a zkušenosti získal ve svém vlastním tetovacím studiu. Stručně se zabývá historií a otázkami typu: Je tetování umění? Je bolestivé? Jak bude reagovat okolí a podobně. Dále nechybějí informace o stylech, o ošetřování a ochraně tetování a o hygienických zásadách profesionálních studií. Kniha je nezbytným rádcem pro všechny, kteří uvažují o tetování. Je doplněna fotografiemi a odkazy na další informace. (Založil/a: spartik)

Ed2
  22. 2. 2016, 11:11
Několik užitečných informací se tu najde, ovšem celkově pro mě nebyla kniha příliš přínosná. Ve velké míře se tu setkáváme s gramatickými i typografickými chybami, nehledě na katastrofální grafickou úpravu.
ButchersDaughter
  25. 2. 2014, 0:46
Dobré, čtivé, autor rozhodně ví, o čem mluví. Kromě toho, co má z vlastní praxe, má zřejmě i dosti načteno. Ale ty gramatické chyby mi způsobují tiky :D