Originální název: Stín anděla

Netopejr - 2010
ISBN: 978-80-87044-36-0

Netopejr (2010) 978-80-87044-36-0 282
Mht (1997)

Chronologicky osmá kniha o nesmrtelném knížeti Vladu Draculovi.

Další kniha od autorky velmi úspěšných románů Nemrtvý, Dračí krev, Jiná rasa. Protože se zaujímá o záhady všeho druhu, mohli jsme ji vidět i v některých televizních pořadech, například při expedici za duchem jihlavského podzemí (Na vlastní oči). (Založil/a: Teranell)

Magyana
  17. 10. 2013, 7:52
Kniha se nečetla špatně, to opravdu ne... Jen jsem tak nějak čekala, že když je součástí série o Vladu Draculovi, bude v ní Vlad i vystupovat. To minimum prostoru, které mu bylo věnováno, nestačí. Poslední díl fantasy série se tím pádem změnil na životopis s něco málo okultními prvky.
Ruxandra
  12. 11. 2013, 10:33
Dala jsem si mezi posledním dílem Vladova příběhu a Stínem anděla pauzu a bylo to dobře. Ačkoli tato kniha na Vladův příběh navazuje, má jinou atmosféru a celkově se mi četla jinak. Spíše jde o zajímavé nahlédnutí do života (i když značně domyšleného) Borise Karloffa, s duchem Vlada, vznášejícím se nad celým příběhem.