Death Note - Zápisník smrti 2

Death Note - Zápisník smrti 2 Originální název: Death Note 2

Crew - 2011
ISBN: 13: 978-1-4215-0169-7

Crew (2011) 13: 978-1-4215-0169-7 196

L se ukazuje zbylým kriminalistům (ostatní ze strachu z Kiry opustili tento případ) vyšetřujícím případ Kiry (mezi nimi i Lightův otec). Do domů oněch vybraných nechává nainsatlovat kamerový systém, takže Light má další problém. Jak se s tím vypořádá a jak bude pátrání pokračovat? (Založil/a: Fleitness)

Shax
  21. 1. 2013, 17:39
Druhý díl této parádní mangy a anime. Jak jsem psala už k jedničce - vadí mi jen jedna věc. To, že přepisují japonská jména...Na pohled je to vážně úděsné.
matrosh
  8. 11. 2011, 6:59
Pokud se vám líbil závěr první knihy, vězte, že dvojka je taková celá. Jedna promyšlená akce střída druhou. Na scéně se objevuje hned několik postav, které mohou pořádně zamíchat kartami a ačkoliv Light dělá všechno proto, aby se policie nechytila jeho stopy, každá jeho akce je dvojsečnou zbraní, která sice zabrání policii v získaní, pro Lighta, potencionálně nebezpečných informací, ale pokud jsou tyto akce postaveny L do souvislostí, čím dál víc sužují okruh podezřelých pouze na Lightovu osobu. Na váze nabývá i morální hledisko, protože Light se začíná ocitat v situaci, kdy bude muset dřív nebo později něco obětovat a otázkou zůstává jak daleko bude ochoten kvůli svým záměrům zajít.
Nelze než tuto sérií doporučit všem. Tak napínavé čtení tady nebylo už opravdu hodně dlouho a každý, kdo si to nechá ujít o hodně přijde. Mě jen zbývá doufat, že další díl tak vysoce nastavenou laťku udrží. V překonání už nedoufám, to snad ani nejde.
Dee-Dee
  14. 9. 2013, 12:44
Geniální příběh s geniálními postavami! Vážně nechápu, jak někdo může být tak chytrý, jako Light a L. Občas se nad stránkou jen tak pozastavím a říkám si, že já bych něco takovéhleho asi nikdy nevymyslela. :D Skvělá manga!
Jogi
  6. 11. 2014, 14:30
Moc se mě to líbilo, škoda, že se kniha dá přečíst tak rychle, proto jsem ji přečetl dvakrát za sebou ;).